قبل از خرید با ما مشورت کنید  

-066

میلگرد نیشابور

خانم قائدوند

کارشناس میلگرد

09916570015

 

قیمت روز میلگرد نیشابو

میلگرد نیشابور به عنوان یکی از باکیفیت‌ترین و پرمتقاضاترین میلگردهای موجود در بازار ایران، نقش مهمی در صنعت ساختمان ایفا می‌کند. اطلاع از قیمت روز این محصول و فاکتورهای موثر بر آن، برای فعالان این حوزه از اهمیت بالایی برخوردار است.

عوامل موثر بر قیمت میلگرد نیشابور:

1- نوع میلگرد: میلگردها در انواع مختلفی از جمله آجدار، ساده، فورجینگ و ... تولید می‌شوند که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. قیمت میلگرد آجدار که پرکاربردترین نوع میلگرد در ساختمان‌سازی است، به طور کلی از سایر انواع میلگردها بیشتر است.
2- سایز: قیمت میلگرد با توجه به سایز آن (قطر) تعیین می‌شود. به طور کلی، هر چقدر سایز میلگرد بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.
3- برند: کارخانه‌های مختلفی در نیشابور اقدام به تولید میلگرد می‌کنند که هر کدام از آنها برند خود را دارند. قیمت میلگرد برندهای مختلف با توجه به کیفیت و سوابق آنها متفاوت است.
4- شرایط بازار: قیمت میلگرد نیشابور مانند سایر کالاها تحت تاثیر شرایط بازار عرضه و تقاضا است. در زمان‌هایی که تقاضا برای میلگرد افزایش می‌یابد، قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.

آهنین افلاک - قیمت میلگرد نیشابور

روش های اطلاع از قیمت میلگرد نیشابور

برای اطلاع از قیمت روز میلگرد نیشابور می توانید به روش های زیر اقدام کنید:

- مراجعه به سایت آهنین افلاک: با مراجعه به سایت آهنین افلاک میتوانید به صورت لحظه ای قیمت های میلگرد نیشابور را مشاهده نمایید.
- تماس با کارشناسان فروش آهنین افلاک: می توانید با تماس با کارشناسان ما از قیمت روز میلگرد نیشابور باخبر شوید.
- عضویت در کانال تلگرام آهنین افلاک: آهنین افلاک به صورت روزانه و لحظه ای قیمت های تمامی محصولات فولادی را در کانال خود به آیدی @fooladtejarataflak قرار میدهد.

نکات مهم پیرامون خرید میلگرد نیشابور

2- توجه به استاندارد: با توجه به نوع کاربری خود، میلگردی را انتخاب کنید که دارای استانداردهای لازم باشد.
3- محاسبه دقیق متراژ: برای جلوگیری از کمبود یا مازاد مصالح، قبل از خرید میلگرد نیشابور ، متراژ مورد نیاز خود را به دقت محاسبه کنید.
3- نگهداری در شرایط مناسب: میلگرد نیشابور را در محلی خشک و خنک نگهداری کنید تا از زنگ زدگی و افت کیفیت آن جلوگیری شود.

دریافت فاکتور

در هنگام خرید میلگرد نیشابور و سایر محصولات فلزی، دریافت فاکتور رسمی امری رایج است. برخی از مشتریان امکان اخذ این مدرک را ملاک انتخاب تامین کننده می دانند. فاکتور شامل اطلاعات مربوط به محموله، مانند حجم، مشخصات، جزئیات کارخانه و غیره است. در صورت تمایل به خرید میلگرد همراه با دریافت فاکتور رسمی می توانید از طریق سایت آهنین افلاک اقدام نمایید.

توجه داشته باشید که با خرید آنلاین محصول، نه تنها فرآیند را تسریع می کنید، بلکه فاکتور را به صورت آنی دریافت می کنید.

جمع‌بندی:

میلگرد نیشابور یکی از مرغوب‌ترین میلگردهای موجود در بازار ایران است که به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب، مورد توجه بسیاری از سازندگان و پیمانکاران قرار گرفته است. با توجه به نوسانات قیمت میلگرد در بازار، قبل از خرید حتماً از قیمت روز آن در آهنین افلاک اطلاع حاصل کنید.

جدول وزن میلگرد نیشابور

بله قیمت میلگرد نیشابور به صورت لحظه ای در سایت آهنین افلاک بروز رسانی می گردد. برای دریافت قیمت روز میلگرد نیشابور متوانید با شماره  3166-066  تماس حاصل فرمایید و یا به سایت مراجعه نمایید.

میلگرد نیشابور در سایزهای 12 تا 32 میلی متر به صورت آجدار و در گریدهای A2 و A3 تولید می شود.

برای اطلاع از قیمت روز میلگرد نیشابور می‌توانید به سایت آهنین افلاک مراجعه کنید. همچنین می‌توانید با شماره 3166-066 تماس بگیرید و از قیمت روز میلگرد مطلع شوید

1- تماس با کارشناسان ما: شما میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را ثبت نمایید.

2- مراجعه به سایت: با مراجعه به وب سایت آهنین افلاک، لیست میلگرد های برند مورد نظر خود را مشاهده و محصول مورد نظر را به صورت آنلاین سفارش دهید.

با آهنین افلاک، خریدی بدونه واسطه و آسان را تجربه کنید.

در هر فاکتور رسمی این اطلاعات باید وجود داشته باشد: اطلاعات مربوط به خریدار، اطلاعات مربوط به فروشنده، اطلاعات مربوط به میلگرد، اطلاعات تکمیلی

میلگرد آجدار: دارای برجستگی‌ها و فرورفتگی‌هایی روی سطح خود است که به آن آج می‌گویند. این آج‌ها باعث افزایش چسبندگی میلگرد به بتن می‌شوند و در نتیجه، مقاومت کششی و خمشی سازه را افزایش می‌دهند.

میلگرد ساده: سطحی صاف و بدون آج دارد.

سبد خرید
کانال تلگرام ما عضویت
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟